Obchodné podmienky

Predávajúci:

Peter Gärtner
Lúčna 1014/1, Bytča 01401
IČO: 50821270
DIČ: 1081861737

Kupujúci odoslaním objednávky potvrdzuje, že s Obchodnými podmienkami súhlasí. Obchodné podmienky sa vzťahujú sa na všetky vzťahy medzi predávajúcim a kupujúcim.

Objednávka tovaru 

Prijate objednávky potvrdí predávajúci zaslaním potvrdzujúceho emailu. Predávajúci má právo stornovať objednávku, ak nie sú riadne vyplnené požadované kontaktné údaje. Všetky objednávky vytvorené na www.petergartner.sk sú záväzné pre obidve strany.

Cena tovaru 

Cena je vrátane DPH. Ak sa jedná o tovar, ktorý sa posiela poštou, k cene sa pripočíta balné a poštovné, ktorého cena vrátane DPH je uvedená v objednávacom formulári.

Spôsob dodania

Osobný odber Osobný odber je možný v Bratislave a tiež v Bytči po dohodnutí termínu a miesta cez mail petergartner@petergartner.sk alebo na čísle +421 907 388 841. 

Doručenie Slovenskou poštou Vaša objednávka Vám bude zaslaná prostredníctvom Slovenskej pošty.

Doručenie Slovenskou poštou formou dobierky Vaša objednávka Vám bude zaslaná prostredníctvom dobierky – zaplatíte v hotovosti pri preberaní objednávky zamestnancovi Slovenskej pošty.

Spôsob platby

Kupujúci sa zaväzuje uhradiť plnú výšku objednávky vrátane balného a poštovného.

Bankovým prevodom Vaša objednávka vám bude zaslaná po prevedení sumy na účet 0423623488/0900 IBAN: SK57 0900 0000 0004 2362 3488. Platbu prosím označte Vašim menom alebo číslom Vašej objednávky.

Platba pomocou PayPal. Platba pomocou služby PayPal www.paypal.com

Platba v hotovosti Platba v hotovosti je možná len pri doručení fyzického tovaru pomocou dobierky od Slovenskej pošty. Zaplatíte v hotovosti zamestnancovi Slovenskej pošty pri prebratí zásielky.

Dodacia lehota

Po pripísaní požadovanej sumy na účet 0423623488/0900, sa predávajúci zaväzuje v čo najkratšej dobe (maximálne 7 dní) expedovať objednávku. Predávajúci nezodpovedá za oneskorené doručenie spôsobené poštou alebo poškodenie tovaru spôsobenom pri doručovaní.

Odstúpenie od zmluvy

Kupujúci je oprávnený vrátiť tovar predávajúcemu do 7 dní od jeho prevzatia. Odstúpiť od zmluvy je nutné preukázateľným spôsobom (email, písomne) s uvedením čísla objednávky a dátumu prevzatia. Tovar kupujúci pošle predávajúcemu na vlastné náklady. Zaslanie tovaru na dobierku nie je akceptované. Kupujúci je povinný vrátiť nepoškodený tovar. Predávajúci je povinný do 14 dní od prevzatia nepoškodeného vráteného tovaru pripísať predajnú cenu tovaru na účet kupujúceho.

Obchodné podmienky platné od 20.10.2020. Všetky zmeny týchto všeobecných obchodných podmienok budú prevedené výhradne v písomnej forme a budú uverejnené na internetovej stránke predávajúceho najneskôr v deň ich vstúpenia do platnosti.