by

Krst trilógie Kolofón

Drahí fanúšikovia čerta Kolofóna, po viac ako roku intenzívnej práce sa môžete tešiť na ten radostný moment, keď sa nám podarí uviesť do života veľkolepý projekt – knižnú trilógiu o čertovi Kolofónovi!

V nedeľu 13. novembra o 16:30 sa stretneme vo veľkej sále kultúrneho centra Nová Cvernovka na Račianskej ulici 78 v Bratislave. Ste všetci srdečne pozvaní, vstup na podujatie je ZADARMO!

A kedže knihy sú až tri, tak budú mať až troch krstných tatkov a dokonca aj jednu krstnú mamku! Knížkam prídu všetko najlepšie do života zapriať hviezdy Kristína Tormová, Gabo Žifčák, Kubo Lužina a Vlado Janček. Títo krstní rodičia budú ťažká konkurencia pre čerta Kolofóna, čo sa trúsenia vtipov týka, takže sa máte na čo tešiť. Celé podujatie bude moderovať ďalší z nekonečnej rady Kolofónových fanúšikov – novinár a hudobník Oliver Rehák.

Na podujatí si budete môcť dať knihy podpísať priamo od autora Peťa Gärtnera a môžete sa tiež tešiť na niečo dobré pod zub, pretože Kolofón ako pravý kuchynský čert Vás určite nenechá o hlade a o smäde.

Na krste budete môcť stretnúť aj členov tvorivého tímu Kolofón, ilustrátorov Andreja Kolenčíka a Dávida Soboňa, grafického dizajnéra Peťa Gálu či jazykovú redaktorku Zuzku A. Ferusovú a ak vám bude jeden podpis do knihy málo, môžete si vypýtať aj od nich.

Po viac ako siedmych rokoch od zrodu postavičky čerta Kolofóna skrz divadelné hry bábkového divadla Morgonrock, bude vydanie týchto kníh ďalším levelom v slávnej Kolofónovej kariére. Budete mať možnosť získať jedinečné, dizajnovo a umelecky vymaznané rodinné knížky do svojej domácej knižnice. Tešíme sa va Vás!

Podujatie bude trvať do 16:30 do 17:30, parking je možný vo dvore Novej Cvernovky za budovou, vjazd zo smeru od Račianského mýta.

Viac info o knihe Kolofón a Janko a Marienka.

Viac info o knihe Kolofón a tri kocky droždia.

Viac info o knihe Kolofón a lovec plastov Zero Waste.

Informácie pre média na maile petergartner@petergartner.sk